Історія "ЦЕ МЕБЛІ"

Меблевий салон "ЦЕ МЕБЛІ" був заснований у 2010 році як сімейний бізнес, та протягом усіх цих років надавав послуги величезній кількості клієнтів. Весь цей час ми дотримувались принципу, що меблі мають бути, найголовніше, якісними.

OUR IDENTITY

Behind the Brand

Our designers follow worldwide developments in interior design closely. That inspiration is translated into our designs, which are then realised by experienced craftsmen. This means you always get the best of both worlds.

Співробітництво з нами

Ми налагоджуємо дилерську мережу в Україні

Співробітництво з "ЦЕ МЕБЛІ" дає можливість збудувати ефективну бізнес стратегію та отримувати прибутки разом з меблевим лідером, адже компанія пропонує широкий асортимент, можливості по навчанню персоналу, безкоштовну рекламну підтримку та багато інших переваг.

OUR IDENTITY

From kitchen experts to high-end interior specialists

Because craftsmanship outlives every trend

Якість меблів, які виробляємо

Що б не відбувалось в країні або з нами, ми завжди ставимо якість наших меблів на перше місце.
Основним принципом, за яким розвивалась компанія, було орієнтування на потреби клієнта та задоволення усіх його побажань. На основі інформації від клієнтів про якість продукції, а також побажать стосовно стилю, були збудовані сучасні принципи роботи компанії.
Свого часу, для оцінки якості та її контролювання, до співпраці були залучені представники найкращих меблевих торгових домів, що у рази підвищило рівень товару, що виготовляється.

A UNIQUE VISION

I’m a furniture designer who specialises in armchair designs and combining fabrics. My designs have been sold all over Europe and the USA and I have worked with some of the biggest designers in the industry.

Погляньте на наші меблі

Витратьте трохи часу
Зазирніть до нас

GET IN TOUCH

We are looking
forward to hearing from you

Відвідайте салон-магазин

м. Кропивницький 25031,
вул. Волкова, 13-В
Україна, Кіровоградська область

Phone / Email

paos_group@ukr.net
+380 95 588 08 48
Робочий час: 09:00 - 19:00
09:00 - 17:00 (неділя)

Соцмережі